Bída v Lánech

14.10.2014 10:20

SK Lány : FK Kněževes 2:1 (1:0)

Nejspíše poslední slunečný den v tomto roce byl tuto neděli kdy jsme zajížděli do Lán, kteří se pohybují v 2. polovině tabulky. Už od začátku jsme měli jasný cíl odvést 3 body! Hodně nám nahrávalo, že Lánští nastoupili do prvního poločasu pouze v desítii jelikož jejich B tým hrál v ten samý čas. My jsme začali velice aktivně a tlačili se dopředu, ale bohužel domácí zamkli branku a my nebyli schopni ji trefit. Měli jsme spoustu šancí, ale neproměnili ani jednu. Z jedné chyby jsme inkasovali a tím dostali domácí na koně i když hráli jen v desíti. Poločas skončil 1:0. Do druhé poločasu jsme vletěli stejně jako do prvního a podařilo se nám velice rychle srovnat. A pak ten samý problém... Netrefili jsme branku a pak z rohu inkasovali když domácí hráč trefil hlavou "roh rohu" branky. Těsně před koncem utkání nám mohl rozhodčí písknout penaltu, ale nepískl a dobře, že udělal, protože jsme si opravdu nezasloužili ani bod!  Poté jsme to ještě zkusili, ale bohužel se nám už nepodařilo alespoň srovnat a tak jsme ostudně prohráli 2:1.

Sestava: Lenner – Vršecký J., Kollár, Vrábík, Čechák (45´ Čihař R)., - Hanych, Komžík (20´ Kříž), Malafa, Vaníček, - Krejčí (75´ Miksa), Kutílek