Doslova "projebané" body s Kounovem

10.10.2014 13:14

FK Kněževes : FK Kounov 4:5 (1:0)

V neděli k nám zajížděl poslední tým VI. třídy a to Kounov. Od začátku jsme nechtěli soupeře podceňovat a do zápasu jsme vstoupili opatrně. Soupeř nás trošičku zatlačil, ale nám se podařilo ujmout vedení díky „Bobkovi“ 1:0. Do konce 1. poločasu se nic jiného neodehrálo, a tak jsme doslova vlétli do druhého. Po 15. minutách jsme soupeře doslova „sestřelili“ třemi góly což znamenalo vedení 4:0. Zářezy si připsali: Žemlička, Kříž a Vaníček. Zdálo se, že je po zápase a utkání už jen s poklidem dohrajeme a navýšíme ještě náš náskok. Jenže!!!!!!
 FOTBAL SE HRAJE 90. MINUT A NE 60.! Soupeři se podařilo po  našem nepovedené rohu snížit stav na 4:1. O 4 minuty později přidal další branku na 4:2! O další chvilku později moje neuvěřitelná chyba v rozehrávce za, kterou se budu stydět ještě hodně dlouho (i když je pravda, že to bylo chytatelné….) a snížení na rozdíl jedné branky 4:3. A byl průser. Přestali jsme úplně hrát… Hráli jsme bez zálohy a šel na nás jeden útok za druhým. Soupeř dokázal srovnat skóre na 4:4. Deset minut před koncem nám dal dalšího góla a  my bezmocně přihlíželi a už jsme nestihli utkání zvrátit zpět. Ale popravdě jsme si to ani nezasloužili za to co jsme od 60. minuty předváděli! Dnes jsme neměli opravdu dobrý den, jak na hřišti, tak v brance kdy minimálně 3 góly se dali chytit paradoxem je, že 4 branky nám dal jeden hráč´, který 3x trefil stejné místo! A ne nebyla to šibenice… Ale střela po zemi mezi tyč a brankáře. Ale za prohru nemůže jen brankář, ale všichni zúčastnění.