Mizerná koncovka v Senomatech

02.10.2014 16:54

SK Senomaty : FK Kněževes 1:2 (0:1)

V sobotním promáčeném odpoledni jsme zajížděli k tradičnímu soupeři, do Senomat. Od prvních minut se hrál bojovný fotbal, na velice těžkém terénu. Již od začátku jsme se snažili soupeře zmáčknout, ale díky dvěma zahozeným šancím Milana Krejčího se skóre zatím neměnilo. Až zhruba v polovině 1. poločasu přišel přímý kop z poloviny hřiště a domácí hráč si ve skrumáži srazil míč, hlavou, za brankářova záda. Hosté hrozili hlavně z brejků, ale chybělo přesnější zakončení a nebo trošku štěstíčka. Do druhého poločasu jsme vlítli jako uragán, ale bohužel zde chybělo štěstí nám. Svůj náskok jsme navýšili v 56. minutě kdy Vaníček zatáhl míč po lajně, odcentroval do vápna, kde se míč odrazil k Malafovi a ten pohodlně zakončil. 2:0.  Hosté se ozvali pět minut před koncem kdy se po rohovém kopu balon odrazil zpět do vápna a  osamocený hráč na malém vápně hlavou vykřesal naději alespoň na bod. To se naštěstí pro nás nestalo a domů vezeme 3 body. Domácí zasloužili alespoň 5 branek bohužel naše koncovka, byla žalostná a své by mohlo vyprávět duo Krejčí - Hanych

Sestava: Lenner - Čechák, Vrábík, Kollár, Čihař P. - Kříž (45. Kutílek M.), Růžička, Hanych, Vaníček, - Kříž, Malafa (80. Miksa)