Pohodlné domácí vítězství s Lužnou

10.10.2014 13:14

FK Kněževes : Sparta Lužná 4:0 (3:0)

Stručné hodnocení: Krásné počasí, krásný trávník, krásný fotbal, tak nějak to vypadalo na hřišti v Kněževsi, na které přijela Lužná. Už od úvodu jsme se snažili hosty zatlačit a vstřelit rychlou branku, což se povedlo v 18. minutě Vrábíkovi, který s přímého kopu výstavně trefil šibenici. O deset minut později stejná situace, Hanych rozehrával standartní situaci jen s tím rozdílem, že golman střelu vyrazil, ale jen ke Krejčímu, který pohodlně "zasunul" 2:0. Ve 37. minutě, do třetice všeho dobrého, opět standartka Vrábíka tentokrát precizně nacvičený signál, kterým posunul za zeď Hanychovi a ten propálil brankáře Maška a stav byl 3:0. V prvním poločase to bylo již vše a do druhé jsme nastupovali s klidem v hlavách a s tím, že hostům, kteří provětrali Lennera jen jednou nic dalšího nedovolíme. Ke konci zápasu přidal svůj druhý gól Hanych a my, tak pohodlně zvítězili.

Sestava: Lenner - Vršecký J., Vrábík, Kollár, Čechák. - Hanych, Růžička, Komžík, Vaníček (75´ Čihař R.), - Krejčí (80´ Kříž),  Malafa