Prokleté hřiště ve Hředlích

10.10.2014 15:43

V sobotu jsme zajížděli na horkou a prokletou půdu do Hředel, kde jsme nevyhráli snad už pět let.  A toto prokletí jsme chtěli prolomit již od prvních minut. Měli jsme k tomu velice blízko, když Milan Krejčí trefil po rohu břevno, o chvilku předtím skrumáž před brankářem kde se míč odrážel všelijak chvilku to vypadalo, že i překročil čáru, ale bohužel nic. Hrálo se s nasazením a bojovností což moc krásy nepřineslo a pak to přišlo.... Díky větší bojovnosti domácích, kteří hráli aktivněji se dokázali, po školácké chybě Lennera, ujmout vedení 1:0 v prvním poločase. Druhý poločas měl podobný obrázek, ovšem již ve 48. musel předčasně do sprchy domácí Vodrážka, který po faulu vykoledoval 2. ŽK. Od této chvíle jsme přidali dopředu a vytvořili si pár šancí, ale bohužel většina mimo branku. Pokusili jsme se otevřít obranu, ale tento pokus byl neúčinný a domácí nám v oslabení nadělili 2. Branku, což byl pro nás hřebíček do rakve. v 85. jsme inkasovali po třetí a bylo po zápase. Musím říci, že fotbal moc krásy nepobral,  hrálo se středem hřiště a moc šancí zápas nepřinesl. Domácí dokázali skvěle zužitkovat své šance když nám ze tří střel dali 3 góly a to rozhodlo. Domácí tedy zaslouženě vyhráli a my ukázali, že ve Hředlích opravdu neumíme. Dokazuje to i příšerná statistika kdy jsme ve Hředlích nevyhráli minimálně od sezony 2010, jen jednou jedinkrát jsme dokázali alespoň remizovat 1:1 a to 12.11. 2011. Od sezony 2004/5 - 2009/10 jsme hráli 1.A a 1. B třídu a dál už mé prameny nesahají.

Sestava: Lenner – Vršecký J., Kollár, Vrábík, Čihař P., - Hanych, Komžík, Růžička (70´ Čechák), Vaníček (60´ Čihař R.), - Krejčí, Malafa